КРЕМ - ЦЕ ЇЖА ДЛЯ НАШОЇ ШКІРИ

"КРЕМ-ЦЕ ЇЖА. ТІЛЬКИ ЇЖА ДЛЯ ШКІРИ!" З ІНТЕРВ'Ю З SATIVA МИ ДІЗНАЄМОСЯ ВСЕ НАЙВАЖЛИВІШЕ ПРО КОСМЕТИКУ!

На питання відповідає Віктор Гапоненко - генеральний директор компанії-виробника функціональної дерматологічної космецевтики Sativa.

Віктор, давайте відразу ж розпочнемо з каверзного питання. Що найголовніше в косметиці?

Найголовніше? Мабуть, це розуміння того, що крем - це їжа. Тільки їжа для шкіри. Коли ти це розумієш, починаєш по-іншому дивитися на косметику.

По-другому це як? На що звертати увагу нашим читачам?

Ну по-перше, все, що входить до складу косметики повинно бути повністю біодоступним. Тобто. шкіра повинна "переварювати" усі компоненти косметики, які в неї проникають. А те, що залишається на поверхні, повинна з радістю з"їсти наша мікрофлора шкіри.

Тобто вона ще й їсть?

Ви навіть собі уявити не можете що і в якій кількості ( сміється). Бактерії, що живуть на шкірі не тільки забезпечують місцевий імунітет, але й досить ефективно приймають участь в метаболізмі шкіри. Тому про них теж важливо турбуватись.

Звідси з'являється "по-друге": не повинно бути "жорсткої" консервації. Тому, що консервант, це речовина, що вбиває мікрофлору не тільки в косметиці, але й на шкірі, коли ця косметика на неї попадає.

Наприклад, ми використовуємо консервацію екстрактами рослин, що входять до формули крему. Виходить система 2 в 1. Ці екстракти ідуть на відновлення та живлення шкіри, в той же час зберігаючи косметику.

Уникаємо консервантів. А що ще?

Звертаємо увагу на склад олій. Олії в рецептурі крему - це основний будівельний матеріал для шкіри. Чим більше ії різновидів і чим вони якісніші, тим більш збалансованою виходить іжа. Важливо, щоб вони не буди гідрогенізованими або рафінованими. Навіщо нам зайві трансжири? А ще креми для різних типів шкіри дуже сильно відрізняються один від одного за своїм складом.

Ось наприклад. Серія Sativa Every Day.

По своїй суті вся ця серія підходить для будь-якого віку, але для різних станів шкіри. Для шкіри з гіпервиробництвом шкірного сала, для шкіри з акне, для нормальної та комбінованої шкіри, для сухої шкіри. Тому всі креми - різні. Для жирної шкіри та шкіри із запальними процессами потрібно більше ненасичених жирних кислот (те, що називають вітамін F), омега-6/9 кислот, для сухої - в креми добавляють різні види воску. Балансуючи жирнокислотним складом олій можна дуже сильно впливати на стан та зовнішній вигляд вашої шкіри, змінювати її на краще.

А для чого ви зробили інші серії? Усе ж можна було скласти в одну?

Можна, але не зовсім. Серію Help ми робили для швидкого вирішення проблем. Формули кремів в цій серії мають посилену, спрямовану дію. Якщо це крем для профілактики куперозу, то до складу буде входити не один-два судиннозміцнюючих екстракти, а 4.Якщо це відновлюючий бальзам для рук, то він повинен, буквально за два використання на ніч привести шкіру рук в нормальний стан, зняти подразнення та сухість.

А що зі шкірою у віці? Невже їй достатньо тільки гарного живлення і все?

З віковими змінами у шкірі працювати найскладніше. Існує навіть думка, що "зелена" косметика на це не здатна. Але ми добре знаємо, що це не так.Просто необхідно добре розуміти, які процеси відбуваються у віковій шкірі і як на них можна впливати. Ну і не жаліти активи (сміється).

Що ви маєте на увазі?

Якісні активи коштують дорого. І у виробника завжди є спокуса покласти їх трішечки менше, щоб зекономити. Але, як тільки ви зменшуєте експериментально обгрунтовану дозу активних інгредієнтів, у вас відразу косметика перестає працювати. Та й активи бувають різними. Для серії Anti-Age та Serum ми відбирали активи з ефективністю 100% і вище. Нам не цікаво працювати зі шкірою, "збільшуючи зволоження на 5-10%". Це - чистий маркетинг. Як правило, клінтка цього навіть не помітить. А от дію наших сивороток помічають навіть їх чоловіки.

Ну ви даєте надію! Захотілося якомога бистріше випробувати на собі))

А що сучасна наука може сказати про очищення шкіри?

ЇЇ потрібно очищувати, але без фанатизму.

Якщо говорити про най-най првильніше вмивання, то це - молочко. Це нам здається, що обличчя покрите зверху жиром, а насправдя це водно-ліпідна мантія шкіри - це складна емульсія із шкірного сала, поту, молекул натурального зволожуючого фактору и т.д. З іншого боку ми прекрасно розуміємо, що хтось любить вмиватися пінками, а комусь потрібна міццелярна вода для зняття макіяжу. І наша задача зробити максимально м'які продукти, що турботливо будуть очищувати нашу шкіру не травмуючи її.

Ну і не забуваємо про тоніки, які відновлюють кислотність шкіри після завершення усіх водних процедур. Дуже багато факторів "зав'язано" на правильній кислотності шкіри: і стан мікрофлори, і правильне відлущування, і багато чого ще.

З обличчям усе зрозуміло. А що з волоссям? Як його мити? У вас в ассортименті поки що немає шампунів.

Візьміть будь-який шампунь без силіконів, який вас влаштовує. Головне пам'ятати, що шкіра голови мало чим відрізняється від шкіри обличчя. Шампунь спробує знищити ліпідний бар'єр волосся. тому потрібно мити швидко. А ось потім, нам у пригоді стають бальзами та кондиціонери для волосся. Саме вони живлять, відновлюють та захищають волосся. Вибір конкретного продукту - це вже індивідуальні пріоритети. Наприклад, ті, у кого коротке волосся, дуже люблять наші спреї-кондиціонери, а дами з довгим волоссям - бальзами та маски.

Цінна порада наостанок?

Доглядайте за собою, за своїм тілом таобличчям. чим раніше ви почнете, тим надовше збережете вашу молодість та красу. і не забувайте про свіже повітря, спорт, хороший сон. ніяка косметика не впорається з вашими шкідливими звичками. :)